ELKUM
 
ELEKTROMONTÁŽE
ELEKTROINSTALACE

Co nabízíme


Jak se k nám dostat
Fotogalerie

Elektroinstalace

Zajistíme pro Vás elektroinstalační práce, včetně projekce, revizí, přihlášek apod. Mimo jiné, máme zkušenosti z výstavby velkých technologických celků, stejně jako z výstavby obchodních center.

Měření a regulace

Záběr našich služeb je od zpracování projektové dokumentace, montáže, přes dodávky, uvedení do provozu až k servisu na zařízení. Dále děláme vybudování centrálního řídícího pracoviště, které umožní okamžitý přehled o funkci sledovaného zařízení, ovládání zařízení, ruční zásahy do činnosti zařízení, dálkové nastavování parametrů regulací, zaznamenávání historie systému na pevný disk počítače a na tiskárnu a podobně.

Elektrická požární signalizace

Pro naše klienty zabezpečujeme ochranu objektů. Nabízíme zhotovení pravidelných prohlídek a revizí zařízení. Námi montovaná zařízení následně připojujeme na pulty centrální ochrany objektů, aby byla zajištěna ochrana majetku 24 hodin denně po celý rok.

Elektrická zabezpečovací signalizace

Nedílnou součástí naší nabídky jsou ústředny, klávesnice a náhradní díly k ústřednám, detektory pro vnitřní i vnější prostředí, detektory kouře, duální detektory, detektory tříštění skla, teploty a zaplavení, nástrahové prostředky pro skrytou montáž, sirény, komunikátory a další komponenty v oblasti EZS. Při instalaci zařízení zajišťujeme připojení objektů na pult centrální ochrany POLICIE čR, soukromých bezpečnostních agentur nebo dle přání zákazníka. Způsoby a možnosti připojení na PCO jsou řešeny vždy dle možností v místě instalace.

Elektrocentrály ( motorgenerátory )

Zprostředkujeme pronájem dieselagregátů dle specifických požadavků klienta. Jsme tak ochotni klientovi zapůjčit buď kontejnerové elektrocentrály, jejichž výkon se pohybuje v rozmezí 400 kVA – 1600 kVA, anebo mobilní elektrocentrály, které disponují výkonem 30 kVA – 275 kVA. Novým typem je CE 1600, elektrocentrála generující výkon 1600 kVA. Jsme schopni nabídnout právě takové produkty, které jsou potřeba pro zabezpečení plynulého chodu. Každý typ agregátu bude zapojen našimi odborníky, odborně stanoven výkon a potřeby v místě odběru, kabeláž, instruktáž. Nedílnou součástí, kterou nabízíme k našim produktům v nabídce jsou další služby, jakými jsou např. pravidelné servisy, záložní zdroje pro případ odstávky generátoru, atd.

Dále poskytujeme:

  • Renovace motorgenerátorů
  • Dodávky řídících systémů startu záložních zdrojů pro všechny typy soustrojí
  • Výkup a prodej repasovaných motorgenerátorů
  • Půjčování motorgenerátorů
  • Stavební a realizační dozor
  • Projekty
  • Elektromontáže
  • Údržba a servis záložních zdrojů včetně možnosti dálkového monitoringu

Záložní zdroje UPS

Námi dodávané záložní zdroje jsou vhodné pro instalace různých kategorií, od standardního nasazení malých UPS u PC či pokladen v obchodech, přes zálohování nemocniční sálové techniky, až po zálohování obvodů v atomových elektrárnách. Vyráběné řady pokrývají výkony od stovek VA až po 800 kVA v jednotce s možností řazení do paralelního režimu pro vyšší výkony nebo redundantní zálohu.

Diagnostika a měření

Zajišťujeme specializovaná měření kvality el. energie v distribučních sítích vvn, vn a nn i v průmyslových provozech. Používáme speciální měřící přístroje se statistickým záznamem se schopností provést průběhová měření veličin, včetně počátečních a koncových detailů.

Naměřené hodnoty analyzujeme v souladu se standardem ČSN EN 61000-4-30 nebo dle konkrétních potřeb uživatele.

Elektrocentrála

Pro více informací nás prosím kontaktujte, rádi Vám sdělíme bližší informace.O společnosti
 
Produkty a služby
 
Downloads
 
Kontakty
copyright (c) ELKUM CZ s.r.o. 2008